TITLE

DESCRIPTION

Dbamy o wszechstronny rozwój i edukację dzieci. W grupach dwujęzycznych nauczamy angielskiego i hiszpańskiego, w ramach rozwoju muzycznego oferujemy rytmike, taniec oraz zajecia z cyklu muzycznego, dla rozwoju ruchowego uczestniczą w zajeciach gimnastycznych, z tańca, z judo, z piłki noznej oraz na basenie, natomiast umiejetności manualne doskonalą na ceramice oraz na codziennych zajeciach dydaktycznych.

Od 31 lipca 2010 roku działamy na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 247/ PN. Od 28 lutego 2014 roku jesteśmy także żłobkiem, czyli uzyskaliśmy wpis do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzanego przez Prezydenta m.st. Warszawy pod numerem 144/Z/2014.

Na Kluczborską zapraszamy dzieci od 1,5 roku.

Na Krasińskiego zapraszamy dzieci od 2 roku życia

NASZA MISJA

Rozwijamy potencjał twórczy i intelektualny dzieci, by korzystając w pełni ze swoich talentów, wiedzy i możliwości rozumiały świat, w którym żyją i potrafiły w nim działać.

NASZE CELE

– Uczymy wiary w siebie,

– Rozbudzamy w dzieciach pasje i pomagamy odkrywać zainteresowania,

– Angażujemy dzieci w doświadczalne poznawanie świata,

– Rozwijamy zdolności uczenia się przez całe życie,

– Uczymy współpracy,

CZY TWOJE DZIECKO JEST W DOBRYCH RĘKACH?

ZAUFAŁO NAM JUŻ SETKI RODZICÓW. ZAUFAJ NAM I TY.

CO NAS WYRÓŻNIA?

BEZPIECZNY BUDYNEK

Nasze przedszkola znajdują się w obiektach spełniających wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny szkolnej. Posiadają wentylację i instalację przeciwpożarową. Zostały całkowicie dostosowane do potrzeb i wymagań dzieci

Więcej Informacji

WYŻYWIENIE

Prowadzimy zdrową kuchnie z uwzględnieniem diet zarówno zdrowotnych, jak również i kulturowych.

Więcej Informacji

KADRA I ZAUFANIE

Zaufało nam wielu rodziców.
Dzięki wspaniałej i profesjonalnej kadrze rodzice pozostawiają swoje dzieci w bezpiecznym i ciepłym miejscu.

Więcej Informacji

PROGRAMY I METODY

Prowadzimy edukacje na najwyższym poziomie, dlatego też tworzymy i realizujemy innowacyjne programy nauczania.

Więcej Informacji

OFERTA I KOSZTY

Oferujemy pełne wyżywienie oraz szeroką gamę zajęć w atrakcyjnych cenach.

Więcej Informacji

JĘZYKI

Chcemy być otwarci na świat, dlatego też ogromną wagę przywiązujemy do nauki języków obcych.

Więcej Informacji

ZAJĘCIA W NASZEJ OFERCIE

ILE GODZIN W ROKU TWOJE DZIECKO SIĘ UCZY ?

DYDAKTYKA

ANGIELSKI

RYTMIKA

HISZPAŃSKI

AKTUALNOŚCI

NAJNOWSZE INFORMACJE

KONKURS RODZINNY PT. „KOSMICZNY POJAZD” – 17.04. – 09.05.2018

Od wtorku 17 kwietnia 2018r. rozpoczynamy wewnątrz przedszkolny konkurs pt. Kosmiczny pojazd. Zadanie konkursowe będzie polegało na wspólny wykonaniu przez dzieci i rodziców pojazdu kosmicznego, przy użyciu różnego rodzaju materiałów wtórnych np. kartonów, butelek, pudełek itp. Pracę można wykonać o dowolnej wielkości. Gotowe i podpisane prace przynosimy do wychowawców z poszczególnych grup. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się w środę 9 maja 2018r . Każda praca zostanie oceniona i wyróżniona pod kątem poszczególnych kategorii, a najmłodsi uczestnicy zostaną nagrodzeni.

Read More

WYCIECZKA DO WILANOWA NA WARSZTATY PRZYRODNICZE PT. „KRÓL OGRODNIK” – 24.04.2018

Serdecznie zapraszamy wszystkie 3-latki na warsztaty przyrodnicze do Wilanowa, na które wyjeżdżamy we wtorek dnia 24 kwietnia. Podczas wycieczki dzieci dowiedzą się jakie rośliny lubił król, a jakie zwierzęta uwielbiała królowa. Będą miały okazję obejrzeć z bliska wiele wyjątkowych roślin oraz poznać ich ciekawe nazwy (takie jak karczoch, lubczyk) , a także obejrzeć z pod lupą ślady zwierzątek zamieszkujących park. Ponadto dowiedzą się co uwielbiają jeść ptaki, kiedy kwitną kwiaty, jakie owoce rodzą drzewa i kto mieszka w stawie.

Read More

ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI – 23.04.2018

Zachęcamy aby tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swoją ulubioną książeczkę, ponieważ będziemy obchodzić DZIEŃ KSIĄŻKI. Przedszkolaki będą wymieniać się książeczkami w grupie, oglądać je, wspólnie czytać. Ponadto dzieci poznają historię i etapy powstania książki, walory czytelnictwa oraz zasady właściwego szanowania książeczek. Starsze grupy z Kluczborskiej wybiorą się również na wycieczkę do pobliskiej biblioteki.

Read More

PRZEDSZKOLE KANGUREKHOP

Email: przedszkole@kangurekhop.pl
Tel.: +48 22 665 60 90
Tel.: +48 784 199 556

         

KONTAKT