KĄCIK RODZICA

WITAMY RODZICÓW - KRASIŃSKIEGO

STRONA DEDYKOWANA DLA RODZICÓW DZIECI PRZY ULICY KRASIŃSKIEGO

Tutaj znajdą Państwo materiały dostępne wyłącznie dla rodziców dzieci przedszkolu przy ul. Krasińskiego 57

AKTUALNE MENU

STYCZEŃ 2018

Miesięczny plan dydaktyczny

Miesięczny plan z języka angielskiego

Miesięczny plan z języka hiszpańskiego

ZDJĘCIA - ROK SZKOLNY 2017 / 2018

GALERIE ZDJĘĆ

DSC05889

Wycieczka do Teatru Guliwer

 

17 i 18 stycznia wybraliśmy się do teatru na przedstawienie „Koziołek Matołek”. Przed spektaklem przedszkolaki uczestniczyły  w lekcji teatralnej, której tematem była „Wielka Księga Guliwera, podstawy teatralnych podróży’. Dzieci wróciły do przedszkola w doskonałym humorze. Zobaczcie sami :)

20171228_110213

Bal Sylwestrowy

 

We czwartek 28 grudnia w Kangurku Hop odbył się wyjątkowy bal – Bal Sylwestrowy.  Były tańce przy muzyce, konkursy i wspólne zabawy. Wszystkim dopisywały świetne sylwestrowe humory  Zobaczcie sami.

20171124_095900

Dzień Pluszowego Misia

 

24 listopada obchodziliśmy w Kangurku Hop Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego wyjątkowego dnia dzieci przybyły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi. Wszystkie dzieci chętnie opowiadały o swoich misiach, odgadywały zagadki związane z misiami, występującymi w dziecięcych bajkach, próbowały słodkiego miodu, ulubionego smakołyka każdego misia. Przedszkolaki doskonale bawiły się przy misiowych przebojach, przy tym wykazały się ogromną pomysłowością. To był dzień pełen uśmiechu, a każdy miś był piękny i wyjątkowy. Zobaczcie sami :)

20171011_092319

Pasowanie na Przedszkolaka

 

Dnia 11 października odbyła się w Kangurku Hop wyjątkowa uroczystość pasowania Wróbelków. Była to pierwsza uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale nasze Wróbelki trzymały się bardzo dzielnie. Odważnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki.  Następnie wszystkie maluchy złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania za pomocą  „zaczarowanego ołówka”  oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy.  Był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń. Zobaczcie sami :)

DSC04584

Wycieczka na Farmę 4 Pory Roku

 

W poniedziałek 18 września nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Powsina na farmę Cztery pory roku. Na terenie farmy zwiedzaliśmy zagrody ze zwierzętami, dowiedzieliśmy się jak one żyją, co jedzą, na czym polega ich pielęgnacja. Następnie udaliśmy się do warzywnego ogródka, aby poznać uprawę warzyw i rozwiązać mnóstwo warzywnych zagadek. Nasze przedszkolaki uczestniczyły również w zajęcia „Skąd się biorą frytki”, a także brały udział w zbieraniu ziemniaków oraz warsztatach plastycznych, na których wykonały kolorowe „Cudaki kartoflaki”. Nie zabrakło nam również czasu na swobodne zabawy na placu zabaw, z mnóstwem atrakcji. To był niezwykle aktywny dzień. Zobaczcie sami.

PRZEDSZKOLE KANGUREKHOP

Email: przedszkole@kangurekhop.pl
Tel.: +48 22 665 60 90
Tel.: +48 784 199 556

         

TAGI

KONTAKT