Grupy

W Kangurku Hop bawi się i uczy pięć grup wiekowych, są to:
Misie

2 latki (grupa żłobkowa)

Tygryski

3 latki

Żyrafki

4 latki

Kangurki

5 latki

Delfinki

6 latki - Grupa Delfinki, czyli dzieci 6 letnich przygotowuje się do pójścia do pierwszej klasy

Plan dnia

Przedszkole/żłobek czynne jest w godzinach 7:00-18:00. Na początku dzieci schodzą się do jednej sali, ale najpóźniej o 8:15 rozchodzą się już do swoich sal na śniadanie. W godzinach 9:00-12:00 odbywają się różne zajęcia dydaktyczne, jedzą drugie śniadanie w postaci sezonowych owoców i warzyw oraz wychodzą na dwór. Wiedząc, jak ważna jest dla dzieci aktywność na świeżym powietrzu codziennie korzystamy z zabaw w naszym przedszkolnym ogródku, na pobliskim placu zabaw lub też spacerujemy osiedlowymi uliczkami, ucząc dzieci zasad bezpieczeństwa.

Po powrocie dzieci jedzą obiad, który składa się z dwóch dań. Młodsze dzieci odpoczywają na drzemce, a starsze relaksują się przy zabawach wyciszających.

Po południu organizowane są zajęcia zarówno językowe jak i artystyczne. Dzieci mają wówczas więcej czasu na zabawy dowolne.

W okresie tzw. letnim, po zajęciach popołudniowych dzieci wychodzą na dwór po raz drugi, do naszego ogródka, skąd bezpośrednio są odbierane przez rodziców.

Szczegółowy plan dnia

Tygodniowy plan zajęć

W ofercie Kangurka Hop znajdują się zajęcia o różnorodnej tematyce. Każdy nasz podopieczny znajdzie aktywności, które spełnią jego oczekiwania i rozwiną wskazane umiejętności.

Wszystkie proponowane zajęcia są czasowe rozłączne, tzn. Tygodniowy Plan Zajęć został tak ułożony, aby każde dziecko mogło korzystać z dowolnie wybranych przez siebie zajęć.

Szczegółowy plan zajęć

Harmonogram uroczystości

W Kangurka Hop jest możliwość udziału w wielu interesujących atrakcjach.

W każdym miesiącu proponujemy dzieciom różnorodne wydarzenia związane z porą roku, rocznym projektem edukacyjnym oraz uroczystościami przedszkolnymi.

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI dla Przedszkola/żłobka